Şirket

Yılmazlar  yüksek performans alyans makineleri ve yedek parça üreticisidir. Amacımız alyans sektörünün ihtiyacı olan ileri teknolojileri küçük atölyelerin dahi kullanabileceği erişilebilirliğe ulaştırmaktır. Ürün ve servislerimiz her boru sistemi ile alyans üretim sürecine yüksek kaliteli çözüm oluşturmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır. Bugün Yılmazlar ürünü alyans makineleri dünyanın dört yanında ve farklı süreçlere verimlilik kazandırmakta ve firmamız dünyada kaynaksız alyans üretiminde tek komple çözüm sunan makine üreticisidir.

1987 yılında bu günkü yerinde faaliyete başlayan firmamız, YZM markası ile Sürekli ve kesintisiz kontinü boru dökümü yapma imkanını sunan “Boru Makinesi”, dökümü yapılan ürünü çeşitli çaplarda sıvama yöntemi ile firesiz çekebilen “Hidrolik boru Makinesi”, istenilen ölçüye gelen boruyu dokunmatik ve tam otomatik kesen “PLC Otomatik Alyans Kesme Makinesi”, borudan kesilmiş yarı mamül alyansı 3 boy birden küçültme ve büyütme imkanı sağlayan “Hidrolik Alyans Büyütme – Küçültme Makinesi”, borudan yüksek hassasiyetle bitmiş ürün çıkarabilen “Çok eksenli CNC işleme Makineleri”, bu makinelere ait “Yedek Parça” imalatı yapmaktadır. Ürünlerimizin her zaman arkasında durma taahhüdüyle iş ortakları olarak gördüğü müşterilerine gerekli ürün eğitimini sektörün en kaliteli usta ve mühendisleri ile birlikte ücretsiz olarak vermekte ve imalat sürecinde müşterilerinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Misyon

Müşterilerine global bir marka olarak kaliteli çözümü zamanında sunmaktır.

Vizyon

Yılmazlar müşteri ihtiyaçlarını en iyi şeklide anlayarak uygun çözümü ileri teknoloji ile her seviye atölye ve fabrikanın kullanabileceği halde sunmaktır.

Şirket Değerleri

En iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir
Amacımız sürekli iyileşmedir.
Süreçler içinde bulundukları çalışanlarımız tarafından iyileştirilebilir.
Güvenilirlik ve dürüstlük ana prensibimizdir.
Ürünlerimize ait yedek parça bulunurluğu ve servis desteğinin sürati önceliğimizdir.
Her iş çıktısı takım çalışması ile oluşur.
Her müşterimiz kendisini bizim tek müşterimiz gibi hissetmelidir.
Kapılarımız herkese açıktır.


Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdandır.