Hakkımızda

Yılmazlar Makina olarak biz, yüksek performans alyans makineleri ve yedek parça üretiyoruz.

Alyans sektörünün ihtiyacı olan ileri teknolojileri küçük atölyelerin dahi kullanabileceği erişilebilirliğe ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Ürün ve servislerimiz her boru sistemi ile alyans üretim sürecine yüksek kaliteli çözüm oluşturmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır.

Bugün Yılmazlar Makina ürünü alyans makineleri dünyanın dört yanında ve farklı süreçlere verimlilik kazandırmaktadır. Şirketimiz, iş ortaklarıyla beraber dünyada kaynaksız alyans üretiminde tek komple çözüm sunan makine üreticisidir.

1987 yılında halen bulunduğu yerinde faaliyete başlayan firmamız, YZM markası ile Sürekli ve kesintisiz kontinü boru dökümü yapma imkanını sunan “Boru Makinesi”;
Dökümü yapılan ürünü çeşitli çaplarda sıvama yöntemi ile firesiz çekebilen “Hidrolik boru Makinesi”, İstenilen ölçüye gelen boruyu dokunmatik ve tam otomatik kesen “PLC Otomatik Alyans Kesme Makinesi”;
Borudan kesilmiş yarı mamül alyansı 3 boy birden küçültme ve büyütme imkanı sağlayan “Hidrolik Alyans Büyütme – Küçültme Makinesi”;
Borudan yüksek hassasiyetle bitmiş ürün çıkarabilen “Çok eksenli CNC işleme Makineleri” ve tüm bu makinelere ait yedek parça üretimi ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin her zaman arkasında durarak, iş ortaklarımıza gerekli ürün eğitimini sektörün en kaliteli usta ve mühendisleri ile birlikte ücretsiz olarak vermekte ve imalat sürecinde müşterilerinin gelişimine katkı sağlamaktayız.

Misyon ve Vizyon

Müşterilerimize, her geçen globalleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen bir markamız ile kaliteli çözümü zamanında sunmaktayız

Yılmazlar Makina olarak biz, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şeklide anlayarak uygun çözümü ileri teknoloji ile her seviye atölye ve fabrikanın kullanabileceği halde sunmaktayız.

İletişim

Fabrika / Merkez

Adres: İmes Sanayi Sitesi A Blok 104/15 Sokak Ümraniye / İSTANBUL

Telefon: +90 216 364 95 82

Ofis

Adres: Mollafenari Mh. Hüseyinağa Cami Sk, No:16 Beyazıt/İSTANBUL

Telefon: +90 0212 526 59 35